Daşcı beauty ailesinden herkese merhabalar. 2018 den beri ecem daşcı ve afra daşcı olarak 2 kız kardeş bu sektörde hizmet veriyoruz. Salonumuzda başından beri sadece profesyonel olduğunuz alanlarda hizmet vermekteyiz. Kendimizin uzman olmadığı hiç bir uygulamayı personelimizede uygulatmıyoruz. Tüm işlemlerimiz bizim gözetimimiz altında yapılıyor ve sonlandırılıyor. 

İşlem hizmetlerimizin yanı sıra aynı zamanda bir çok alanda da eğitim verip sınav yapma yetkinliğine sahibiz.

Sizleri de tanışmak ve hizmetlerimizden faydalanmak için salonumuza bekliyoruz.

Bize Ulaşın

  Sıkça Sorulan Sorular

  Protez Tırnak Nedir?

  Tırnaklara güçlü ve estetik bir görünüm kazandıran protez tırnak, son yılların en popüler güzellik uygulamalarından biri. Protez tırnağın akrilik, dipping ve jel olmak üzere 3 farklı çeşidi bulunur. Çeşit fark etmeksizin protez tırnak uygulaması takma tırnaklardan çok daha kolay uygulanır. Aynı zamanda kendi tırnağınmış gibi doğal görünür. El bakımına istediği zamanı ayıramayan ve bakımlı kadınların çoğunlukla tercih ettiği, çabuk kırılmayan, dayanıklı manikür çözümlerinden olan protez uygulamalarının farklı çeşitleri mevcuttur.

  Lazer Epilasyon Nedir?

  Lazer epilasyon diğer epilasyon çeşitlerinden farklı olarak kalıcı ve sağlıklı olduğu için tercih sebebidir. Kadın ya da erkek fark etmeksizin istenmeyen tüylerin kalıcı olarak yok edilmesini sağlayan lazer epilasyon, klasik yöntemlere kıyasla acısızdır. Doğru cihazlarla ve uzmanlar tarafından yapıldığında son derece etkili ve zararsızdır. Uzmanlar tarafından uygulanacak bölge, cilt tipi ve rengi, kıl yapısı incelenerek ne tür bir cihaz kullanılacağı seçilir ve kişiye yaklaşık olarak tüylerden kaç seansta kurtulacağının bilgisi verilir. Lazer epilasyonda temel amaç, tüyü değil, kıl kökünü yok etmektir. Lazer ışınlarının kıl köküne uygulanmasıyla tüyün gelişimini sağlayan kök hücrenin fonksiyonu kasıtlı olarak bozulur. Böylece tüyün tekrar cilt yüzeyinde belirmesi engellenir.

  Kaş Laminasyonu Nedir?

  Kaş Laminasyonu seyrek,cılız,aşağı doğru yatmış kaşların formunu değiştirerek yeni bir kaş formu ve dolgunluk kazandıran efekt verme uygulamasıdır. Kaşların hacimli görünmesini,istenilen renk ve şekli almasını sağlar.Ayrıca sert olan kaş kıllarının yanlış yönde uzama problemini çözer.

  Kalıcı Makyaj Nedir?

  Kalıcı makyaj nedir sorusunun cevabı olarak; kalıcı makyaj tekniği, doğal mineral ve renklerin deri altına işlenmesidir. Mikro pigment uygulamasında tek kullanımlık iğneler kullanılarak uygulama yapılır. Deri altına enjekte edilen renkler tamamen doğal, katkısız ve kokusuz maddelerdir. Kalıcı makyaj uygulaması iki şekilde yapılmaktadır: Micropigmentasyon: Bu teknik kalıcı makyaj uygulamasında ilk uygulanan tekniktir. Dövme makinasına benzeyen bir cihazla yapılmaktadır. Ucunda bulunan iğneler ile seçilen renkler deri altındaki dokulara işlenmektedir. Microblanding: Bu yöntemde ise cihaz yerine ucu iğneli özel bir kalem kullanılır. Bu kalem ile yine seçilen renkler bölgedeki deri altına işlenir. İki yöntem de isteğe ve bölgeye bağlı olarak uygulanmaktadır. Kalıcı makyaj uygulaması göz, dudak ve kaş bölgesine uygulanmaktadır.

  Kirpik Lifting Nedir

  Kirpik lifting; kirpiğinize dışarıdan herhangi bir ekleme yapılmadan, kıvırma ve boyama işlemidir. Halk arasında kirpik kıvırma olarak da adlandırılmaktadır. Bu sayede kirpikleriniz daha hacimli, uzun ve kavisli bir görünüme kavuşuyor.

  Sorularınız ve şüpheleriniz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin

  SALONUMUZ