Ecem DAŞCİ

Merhabalar; ben Ecem Daşcı

Meslek hayatıma 2018 yılında İzmir’de bir Estetisyenlik kursuna giderek başladım. O günden bugüne kadar birçok farklı eğitimler aldım. Yeni işlemler yeni teknikler öğrendim. Kendimi geliştirerek hangi alanda olmak istediğime karar verdim ve şu an profesyonel işlem alan bir uzman aynı zaman bir eğitimciyim. Sizlere daha iyi hizmet vermek için her geçen gün kendimi daha da geliştiriyorum. Şu an kızkardeşim Afra Daşcı ile bir güzellik salonu işletiyoruz. Aynı zamanda MYK sınav değerlendirici olarak görev yapıyoruz. Eğitim alanında bir çok yenilikle farklı tekniklerle öğrencilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Sizler de bizimle tanışmak, işlemlerimizden ve eğitimlerimizden yararlanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hepinizi bekliyoruz.

Afra DAŞCİ

Merhaba ben Afra Daşcı, 3 mart 1997 ‘de Kayseri ‘de doğdum. Üniversiteye kadar eğitimimi kayseri’ de tamamladım. Sonrasında üniversitede bu alandan çok uzak olan veterinerliği tercih edip şehir dışında bölümümü tamamladım fakat sonrasında o alanda çalışmak istemeyip uzun zamandır çok istediğim bir alan olan güzellik uzmanı olmaya karar verdim. 2018 de başlangıç eğitimlerimi tamamlayıp çalışmaya başladım. Lazer epilasyon alanında 2 sene fazlasıyla araştırma yaparak müşterilerime hizmet vermeye devam ettim. Daha sonrasında eğitimlerimi daha da detaylandırıp bir çok dalda ayrı eğitimler aldım. Bunların ilki microblading oldu ve dünyaca ünlü Phiacademy bünyesinde eğitim aldım, Başarıyla tamamlayıp belgemi hak etmiş bulundum. Sonrasında protez tırnak eğitimimi tamamladım. Eğitimlerim her geçen gün yenilenen sektörüm itibariyle uzman geliştirme eğitimleriyle devam etmektedir.  Bundan sonrası için daha çok bilgi tecrübe ve hevesle işimi devam ettirmekteyim.

Personelimiz

Güzel görünmek, insanın yaradılışında bulunan yani yaradılış kodlarına yazılmış bir özelliktir. Bu sebeple yüzyıllar boyunca insanlar güzel görünebilmek amacı ile birçok farklı yöntem denemişlerdir. Bilhassa son senelerde estetik kaygı daha da fazla gündeme gelmeye başlamıştır. İnsanların dış güzelliklerini daha fazla önemsemeleri de güzellik mesleği alanında sektörel bir genişleme sağlamıştır. Hızlı bir şekilde gelişen teknolojinin güzellik alanına da yansıması olmuş ve çok değişik ürünler, teknikler ortaya çıkmaya başlamıştır. Gelişmeler öyle hızlanmış ve çeşitlenmiştir ki artık tüm bu gelişmeleri yakından takip edip yeni ürünleri doğru bir biçimde uygulayacak uzmanlara ihtiyaç duyulmuştur. Bu noktada Güzellik Uzmanlığı mesleği doğmuştur.

İLETİŞİM

Ecem DAŞCİ

Owner

İLETİŞİM

Afra DAŞCİ

Owner

İLETİŞİM

4

UZMANLARIMIZ

100

MÜŞTERİLERİMİZ

36

HİZMETLERİMİZ

5

YILLARIN DENEYİMİ